A Broken Frame

18. dubna 2009 v 18:49 | Wikipedie + Martin Fletcher |  diskografie - lp
A Broken Frame je druhé studiové album Depeche Mode, vydané 27. září 1982. Tato nahrávka byla již vytvořena bez účasti Vince Clarka, a to po jeho odchodu ze skupiny, který následoval po evropském turné. Vytvořil poté vlastní hudební skupinu s názvem Yazoo se zpěvačkou Alison Moyetovou. Alan Wilder nahradil Vince Clarka na druhém turné, které se odehrálo ještě před vydáním tohoto alba, oficiálním členem kapely se stal až později.
Po vydání A Broken Frame Depeche Mode vyrazili na svoje první celosvětové turné, na kterém navštívili Severní Ameriku, Evropu a Dálný východ. Předtím pořádali turné v Anglii, Evropě, ale také v USA.


 1. "Leave In Silence" (6:28)
 2. "My Secret Garden" (4:45)
 3. "Monument" (3:14)
 4. "Nothing to Fear" (4:16)
 5. "See You" (4:35)
 6. "Satellite" (4:40)
 7. "The Meaning of Love" (3:06)
 8. "Further Excerpts From: My Secret Garden" (4:20)
 9. "A Photograph Of You" (3:04)
 10. "Shouldn't Have Done That" (3:10)
 11. "The Sun & The Rainfall" (5:02)
 • Složeno Martinem Gorem.
 • Originální anglická verze neobsahovala "Further Excerpts From: My Secret Garden and Leave in Silence" (4:48). "Leave in Silence" z edice vydané v USA je singlová verze skladby "Longer", ačkoli tak nebyla popsána.
 • David Gahan je hlavním zpěvákem na všech skladbách kromě "Shouldn't Have Done That", která je duetem s Martinem. "Nothing to Fear" a "Further Excerpts From: My Secret Garden" jsou čistě instrumentalní.

Účast na albu


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama